×
Yetişkin
Çocuk
  Gezilecek Yerler
  Yedigöller

  Yedigöller, Bolu ilinde bulunan, saklı cennetlerden biridir. Özellikle sonbahar manzaraları fotoğraf meraklısı fotograf sanatcılarının çok iyi bildigi bir yer olan Yedigöller havzası kayan kütlelerin, vadilerin önünü kapatması sonucu oluşan, yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Bu göllerin isimleri: Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’dür.

  Büyük Abant Oteli'ne olan uzaklık : 77 km

  Mudurnu

  Bolu iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.327 kilometrekare, nüfusu 24.973 tür. Yüzeyi, genel olarak engebeli, geniş orman ve dağlarla kaplıdır. Büyük düzlük alanlar pek yoktur. En önemli gelir kaynakları meyvecilik ve hayvancılıktır.İlçe merkezi 3.50O nüfuslu Mudurnu kasabasıdır.

  Büyük Abant Oteli'ne olan uzaklık : 23 km

  Göynük

  Bolu iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1532 kilometrekare, nüfusu 20.316 dır. Yüzeyi, ormanlarla kaplı, dik meyilli sırtlardan ve aralarındaki dar vadilerden ibarettir. Halkının başlıca geçim kaynağı hayvancılık ve orman ürünleridir.İlçe Merkezi 2.017 nüfusu Göynük kasabadır.

  Büyük Abant Oteli'ne olan uzaklık : 67 km

  Gölcük

  Bolu/Gölcük bir kere geldiğinizde bir daha hep gelmek isteyeceğiniz dünyadaki eşsiz yerlerden bir tanesidir.Gölcük bir vadinin içine gizlenmiş her mevsim farklı güzellikleriyle sizleri beklemektedir.Hafta sonlarınızı değerlendirebileceğiniz veya boluya geldiğinizde uğramadan gitmemeniz gereken nadide bir doğa harikasıdır.GÖLCÜK Boluya 15 dakika,İstanbul ve Anakaraya 2 saat uzaklıktadır.

  Büyük Abant Oteli'ne olan uzaklık : 47 km

  Kartalkaya

  Türkiye’nin ilk sırada gelen kayak merkezlerinden olan Kartalkaya Bolu ilinin güneydoğusunda,Köroğlu dağlarının üzerinde yer alan görülmesi gereken kayak ve snowboard merkezidir.Çeşitli zorluk derecelerine göre kayak pistlerine sahiptir.Kartalkaya kayak merkezinin kayılabilen alanı 1850-2200 metre yükseklik kuşağı üzerinde yer almaktadır.Bu bölge yarı ılıman iklime sahip olduğundan Kartalkaya kayak merkezi ve çevresi çam ormanlarıyla kaplıdır.Rüzgar yönü batı-kuzeybatıdır.Kartalkaya kayak merkezinde 3 metreye kadar kar görülmektedir.Kartalkaya da kayak yapılacak en verimli aylar Aralık ayı başından Mart ayı sonlarına kadar olan süredir.

  Büyük Abant Oteli'ne olan uzaklık : 72 km

  Bolu Şehir Merkezi

  Bolu orman, göl, kaplıca, dağ ve denizlerin kucaklaştığı, tabii güzellikleri ile ünlü, Türkiye Türkiye Cumhuriyeti, Kuzey yarımkürede, Avrupa ve Asya kıtalarının kesişme noktasında bulunan bir ülke. Ülke topraklarının büyük bir bölümü Anadolu yarımadasında, kalanı ise Balkan Yarımadası'nın uzantısı olan Trakya'da bulunur. Ülkenin üç yanı Akdeniz, Karadeniz ve bu iki denizi birbirine bağlayan Boğazlar ile Marmara Denizi ve Ege Denizi ile çevrilidir. Komşuları Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Ermenistan, Nahçıvan (Azerbaycan), KKTC, İran, Irak ve Suriye'dir.Tümünü oku (yeni pencerede açılır) 'nin Batı Karadeniz bölgesinde yer alan bir il. Sakarya, Bilecik, Eskişehir, Ankara ve Çankırı Çankırı Orta Anadolu�nun kuzeyinde Kızılırmak ve Batı Karadeniz havzaları içinde yer alan bir ilimiz. Çankırı toprakları 40°30' ve 41° kuzey enlemleri ile 32°30' ve 34° doğu boylamları arasında kalır. Çorum, Ankara, Bolu, Kırıkkale, Zonguldak ve Kastamonu illeri arasında kalır. Trafik kod numarası 18'dir. Tümünü oku (yeni pencerede açılır) illeri ile çevrili olup 45°15' ve 41°05' kuzey enlemleri ile 39°29' ve 32°37' doğu boylamları arasında yer alır. Trafik kod numarası 14'tür.

  Büyük Abant Oteli'ne olan uzaklık : 34 km


  +90 374 222 99 55